EFE Avukatlık & Arabuluculuk

EFE  Avukatlık ve Arabuluculuk Ofisi – AVUKAT ANTALYA

“Koruyucu ve Çözüm Odaklı Avukatlık”

EFE  Avukatlık ve Arabuluculuk Ofisi ; Antalya’da Avukat Ömer EFE tarafından kurulmuştur. Gerçek ve Tüzel Kişilere özel hukuki danışmanlık , tazminat avukatı, boşanma ve aile avukatı, bilişim avukatı, ceza avukatı, gayrimenkul avukatı, şirketler avukatı, icra ve iflas avukatlığı  ve yabancılar hukukuna kadar birçok alanda avukatlık hizmeti sunmaktadır.

EFE  Avukatlık ve Arabuluculuk Ofisi; Antalya merkezli olarak tüm Türkiye’de ve Uluslararası alanda yerli ve yabancı müvekkillerine Avukatlık hizmeti vermektedir.

15 Yıllık Tecrübe

Müvekkillerimizin memnuniyeti önce gelir Antalya

Avukat Antalya

Çözüm Odaklı

Çözüme odaklı ve önleyici hukuki hizmetler

Antalya Avukat

Ceza hukukumedeni hukuku, aile hukukuşirketler hukukuicra-iflas hukuku,boşanma hukukutüketici hukukuborçlar hukuku ve diğer hukuk dallarında hizmet vermek ve sorunların çözümlenmesine çalışmakta olan Antalya EFE Hukuk bürosu Antalya merkezli olmakla birlikte Türkiye genelindeki müvekkillerine de avukatlık ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. 

Yabancı müvekkillerimiz için birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımız  ile en iyi şekilde hukuki hizmeti vermekteyiz.

Ofisimiz, Antalya Muratpaşa İlçesi Meltem Mahallesinde bulunmakta olup Antalya ‘nın her noktasından kolay ulaşım  sahip bir konumdadır.

1136 sayılı Avukatlık Yasası ve Türkiye Barolar Birliği Meslek kuralları gereğince Avukatlık mesleğinin gerektirdiği etik kurallar ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu çerçevesince müvekkillerimizin özel bilgilerinin gizliliğine ve her türlü hukuki sorununun çözümü için itina ile çalışmaktayız.

EFE Avukatlık ve Arabuluculuk - İletişim 1
turkey
EFE Avukatlık ve Arabuluculuk - İletişim 2
Antalya Gayrimenkul Avukatı
Efe Avukatlık

Ofisimiz ve Ekibimiz

Arabulucu Avukat Ömer EFE

Kurucu Avukatımız Ömer EFE – Biyografisi İçin Tıklayın…

Avukat Hatice ARSLAN EFE

Avukat Hatice ARSLAN EFE – Biyografisi İçin Tıklayın…

Ofis ve Adres

Merkez Ofis – Antalya

Meltem Mh.3808 Sk. No:2E Onur Sitesi A7 ,
Blok Kat.1 Daire:2, Muratpaşa / Antalya
Email: [email protected]
Tel: +90 242 966 65 45
Fax: +90 242 966 65 45

İletişim ve Adres

Merkez Ofis – Antalya

Meltem Mh.3808 Sk. No:2E Onur Sitesi A7 ,
Blok Kat.1 Daire:2, Muratpaşa / Antalya
Email: [email protected]
Tel: +90 242 966 65 45
Fax: +90 242 966 65 45

Çalışma Saatleri

Haftaiçi : 08:00 - 17:00

Arabulucu Antalya

Profesyonel avukatlık hizmetlerimizden faydalanmak için bizi ofisimizde ziyaret edebilirsiniz. Randevu için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz

Bize Danışın…

  Hakkımızda | Antalya Avukat Ömer EFE

   

  Antalya Avukat   EFE  Avukatlık ve Arabuluculuk Ofisi; Antalya’da Avukat Ömer EFE tarafından kurulmuştur. Gerçek ve Tüzel Kişilere özel hukuki danışmanlık , tazminat avukatı, boşanma ve aile avukatı, bilişim avukatı, ceza avukatı, gayrimenkul avukatı, şirketler avukatı, icra ve iflas avukatlığı  ve yabancılar hukukuna kadar birçok alanda avukatlık hizmeti sunmaktadır.

  Müvekillerimize karşılaştıkları hukuki uyuşmazlıklarda en etkili hizmeti doğru şekilde sunarken hukuktaki gelişmeleri ve yeni yasal düzenlemeleri takip ederek hukuki alanda uygulamaktayız.

  Başta Antalya olmak üzere tüm Türkiye’de pek çok yerli ve yabancı şahıs ve kurumlara konusunda yetkin ve çözüm odaklı avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

  Bize Danışın: +90 242 966 65 45

   

  Hukuki alanda her konuda bize danışmaktan çekinmeyin.

  Trafik kazası nedeniyle maddi ve manevi tazminat davası, en az bir motorlu aracın katıldığı bir kazada ölüm, yaralanma gibi bedensel zararlar ile üçüncü kişilere ait malvarlıklarında meydana gelen zararlarının giderilmesi amacıyla zarara uğrayan kişiler tarafından trafik kazasında sorumluluğu bulunanlara karşı açılan bir tazminat davası türüdür.

  Trafik kazası nedeniyle tazminat davasının hukuki dayanağı, trafik kazasının bir haksız fiil sorumluluğu doğurmasıdır. Trafik kazasının hukuki nitelik açısından haksız fiil olmasının pek çok konuda bazı neticeleri vardır.

  Devamı

  İş akitleri işveren tarafından haksız bir şekilde fesh edilen (işten atılan) işçilerin hakları nelerdir?

  Hakları Nelerdir ?

  Nereye başvurmalılar.

   Ne kadar Tazminat alabilirler?

   

  Devamı

  Bilişim Suçları ve İnternet Suçları

  Başkasına ait Fotoğraf veya Video yayınlanması

  Mail veya Facebook Hack

  İnternet veya e-mail hesaplarının ele geçirilmesi

  Bilişim alanında uzman ekibimizle yanınızdayız.

  Devamı

  Antalya Ağır Ceza Avukatı Ağır Ceza Mahkemelerinde görülen davaları takip eden avukatları ifade etmek için kullanılan bir kavramdır. Ağır Ceza Mahkemesi Türkiye’de en yüksek ceza mahkemesi statüsünde olup birisi başkan diğer ikisi üye olmak üzere üç kişilik heyet tarafından yönetilir. Bu mahkemelerin baktığı suç tipleri nitelik itibariyle nispeten daha ciddi görüldüğünden ve görev alanındaki suçların cezaları daha yüksek olduğundan, bu mahkemelerde yargılanan sanıklara hukuki güvence olması açısından kararı tek bir hakimin değil 3 hakimin vermesi uygun görülmüştür. Ağır Ceza Mahkemelerinin görev alanına giren suçların başlıcaları şunlardır: soykırım, insanlığa karşı suçlar, kasten öldürme, insan ticareti, işkence, cinsel saldırı, çocukların cinsel istismarı, yağma (gasp), nitelikli dolandırıcılık, hileli iflas, parada sahtecilik, zimmet, irtikap, rüşvet, örgütlü suçlar, uyuşturucu imal ve ticareti suçu. Ağır ceza avukatları bu tür suçlara bakan ağır ceza mahkemelerinde avukatlık veya müdafilik görevi yapar.

  Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Whatsapp Destek Hattı
  Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Scroll to Top
  Scroll to Top